♥ Laarsjes Nina

Laarsjes NinaHoera voor Charlie! Hij heeft een zusje gekregen. Nina is haar naam. Aan Femkado het verzoek om ook laarsjes voor haar te maken, maar “wel graag in de stijl van de laarsjes van Charlie”. Dat vond ik een leuk idee. Ik vind het altijd een mooi detail als geboortekaartjes van broertjes en zusjes bij elkaar passen. Dus hoe mooi en leuk is het om hetzelfde voor de laarsjes te doen. Ik heb zelfs een klein overeenkomend detail toegevoegd. Het is een soort ‘handtekening’. Zie jij welk detail dit is?

Wil jij de gelijkenissen bekijken of ben je nieuwsgierig naar de laarsjes van Charlie? Kijk dan HIER.

Wil je reageren op dit bericht? Onderaan kun je een reactie achterlaten. Omdat ik het zo leuk vind jouw reactie te lezen krijg je ook altijd een reactie terug op jouw bericht. En ben je enthousiast over dit bericht? Delen mag!

Wil je zelf persoonlijke laarsjes bestellen? Kijk dan hier voor inspiratie. Kijk ook even bij Werkwijze voor meer informatie en plaats je bestelling via het Bestelformulier. Heb je vragen? Stel ze dan via het contactformulier.

 
Share

4 thoughts on “♥ Laarsjes Nina

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *